Isispharma

Citlivá a dehydratovaná pleť 

Komplex HYDRACTIV®, obsažený ve všech přípravcích řady SENSYLIA, se skládá ze dvou účinných přírodních látek ve vysokých koncentracích: extraktu z Imperata cylindrica, rostliny      z australské pouště, která zadržuje vodu, a specifické účinné látky, která zvyšuje práh tolerance pokožky. 

Tato kombinace zajišťuje synergii, která umožňuje pokožce vytvářet si vlastní zásoby vody a snižuje pocity nepříjemných pocitů. 

Řada obsahuje 2 čisticí přípravky, jemné odličovače, micelární roztok, gel a 2 hydratační přípravky na obličej. Různé textury těchto produktů se přizpůsobí každému typu pleti a každé kosmetické rutině tak, aby vyhovovaly potřebám oslabené pleti a pomáhaly jí každodenně překonávat vnější nepříznivé vlivy. Tyto hydratační krémy jsou nekomedogenní a současně slouží jako vynikající podklad pod make-up. 

Uvolněná, posílená a hydratovaná pleť získá zpět svůj jas!   

JE TO PRO MĚ TO PRAVÉ?

Dehydratovaná pleť je jednoduše pleť, které chybí voda. Sbohem jemné vrásky a pocity pnutí a mdlý tón pleti! Skutečným nebezpečím je však citlivost pleti, která se může ještě zhoršit v závislosti na vašem životním stylu, prostředí nebo lécích, které narušují hydrataci pleti. 

Právě kvůli těmto faktorům potřebuje vaše pleť svěžest a pečující produkty s krémovou a příjemnou texturou, aby si udržela optimální úroveň vlhkosti a snížila pocity pnutí. 

RADY DERMATOLOGA
  • Začnete svou pleť hydratovat již od útlého věku a omezíte vznik vrásek. 
  • Vyhněte se příliš drsným peelingům a čisticím přípravkům 
  • Nebojte se hydratovat pokožku i v během dne, pokud cítíte nepohodlí. Nemusíte se omezovat pouze na ráno a večer.
  • Udržujte svou pokožku hydratovanou bez ohledu na roční období.