Isispharma

Suchá kůže. Náchylnost k atopii. 

Řada SECALIA je založena především na bambuckém másle a oleji Inca Inchi, dvou přírodních účinných látkách, které dermatologové doporučují pro jejich obsah omega 3, 6 a 9, což jsou základní prvky pro správnou funkci pokožky. 

Díky tomuto složení produkty SECALIA posilují kožní bariéru, hydratují pokožku a okamžitě poskytují dlouhodobou úlevu. 

Suchá pleť potřebuje kompletní kosmetickou péči přizpůsobenou jejím specifickým potřebám. Proto řada SECALIA zahrnuje přípravky pro péči o silně suchou pokožku a atopickou dermatitidu i čisticí sprchové krémy pro celou rodinu. 

SECALIA je řešením pro každý typ suché pokožky, abyste mohli najít klid v podobě dlouhotrvající úlevy.  

JE TO PRO MĚ TO PRAVÉ?

Svědění, pnutí, nepříjemné pocity po celý den a někdy i celou noc… suchá kůže neboli atopická dermatitida je kožní onemocnění, které výrazně ovlivňuje kvalitu vašeho života. 

Jedná se o příznaky toho, že došlo k narušení kožní bariéry, což má za následek suchou pokožku, která je náchylná k pronikání alergenů. 

Naším cílem je nabídnout vám rychlou a účinnou reakci. To je důvod, proč jsou naše příjemné a zahalující receptury navrženy tak, aby obnovily kožní bariéru a zmírnily nepříjemné pocity. Vaší pokožce a pokožce vaší rodiny se dostane okamžité a dlouhotrvající úlevy. 

RADY DERMATOLOGA
  • Přestože pokožka vyžaduje vodu, potřebuje také lipidy (tuky): Pokožku musíme hydratovat, ale také vyživovat, aby se voda v ní udržela a posílila kožní bariéru. 
  • Omezte používání produktů, které pokožku zbavují mastnoty, např. mýdla.