Isispharma

LOGO_NEOTONE_bleu

Pigmentové skvrny 

Pro boj s pigmentovými skvrnami vyvinula ISISPHARMA řadu NEOTONE, kompletní péči o pleť, která je určena k čištění pleti, korekci a prevenci výskytu tmavých skvrn. 

Na základě nejnovějších vědeckých výzkumů vyvinula ISISPHARMA inovativní patentovaný komplex DEPI-ACT®, základní složku celé řady zabývající se každou fází tvorby melaninu, a to před, během i po jejich vzniku. 

Sjednoťte tón své pleti, obnovte zářivý vzhled a dejte sbohem pigmentovým skvrnám, stařeckým skvrnám, těhotenským maskám i skvrnám po jizvách, protože pigmentové skvrny nejsou konec světa! 

JE TO PRO MĚ TO PRAVÉ?

Při vystavení pleti slunečnímu záření začne pokožka produkovat pigment zvaný melanin, který ji chrání. A právě z něj se nakonec stane opálení! 

S přibývajícím věkem a v důsledku hormonální nerovnováhy nebo zánětu však může být tento proces narušen a na povrchu kůže se začne vytvářet nadměrné množství melaninu, což vede k tvorbě lokálních (lentigo) nebo generalizovaných hnědých skvrn (melasma). 

Tomu se říká hyperpigmentace. 

RADY DERMATOLOGA
  • Jaké je jediné opatření, které musíte učinit, abyste zabránili vzniku tmavých skvrn? Používejte ochranu před sluncem po celý rok! 
  • Ochranný faktor SPF s indexem 50+ je skvělý, ale potřebujete také ochranu proti paprskům UVA a modrému světlu, protože to je nezbytné pro účinnou prevenci tmavých skvrn.