Isispharma

Mastná pleť s nedokonalostmi 

Patentovaný komplex ALPHA-PURE, s klinicky prokázanou účinností po 28 dnech, obsahuje účinné látky, které byly pečlivě vybrány tak, aby řešily všechny fáze tvorby nedokonalostí. 

Naše produkty nejprve regulují nadbytečný kožní maz díky esterům avokádového oleje, poté čistí a olupují povrch pleti. 

Extrakt z boswellie s protizánětlivými vlastnostmi zklidňuje poškozenou pleť, takže se můžete těšit z intenzivně hydratované pokožky. 

Nabízíme správné čisticí přípravky, které jsou nezbytné pro ošetření pleti se sklonem k akné, ať už v mírných, středně těžkých nebo těžkých případech, abyste mohli redukovat nedokonalosti. 

Řada TEEN DERM nabízí kompletní rutinní péči o pleť přizpůsobenou vašim specifickým potřebám, které vám zajistí viditelně redukované nedokonalosti  a čistší pleť.  

JE TO PRO MĚ TO PRAVÉ?

Rozšířené póry, lesk, pupínky nebo černé tečky, červené nebo hnědé skvrny… kdo se někdy nepotýkal s těmito nedokonalostmi, které nám ztěžují život? Při nadbytku kožního mazu v kombinaci s nadměrnou produkcí buněk na povrchu pleti se ucpávají póry, množí se bakterie, objevují se pupínky a naše dobrá nálada letí z okna. 

To je důvod číslo 1, proč lidé chodí k dermatologovi. Navíc tímto onemocněním trpí 90 % světové populace, a to nejen teenageři! Nedokonalosti se mohou objevit i dlouho po pubertě nebo i v těhotenství. 

Buďte v klidu. Proti nedokonalostem můžete účinně zakročit pomocí speciálně vyvinutých produktů péče o pleť, protože bezchybnou pleť může mít každý, bez ohledu na věk. 

RADY DERMATOLOGA
  • Péče o pleť začíná čištěním. Čištění pleti ráno a večer je velmi důležité. Vyberte si přípravky bez mýdla. 
  • Nenechte problematickou pleť vysušit. Udržování dostatečné úrovně hydratace zaručuje zdravou pleť. 
  • Vybírejte přípravky péče o pleť, které neucpávají póry. 
CO JE DOBRÉ VĚDĚT…