Isispharma

Logo_IlcapilKR

Lupy a svědivá pokožka hlavy 

Tento výkonný koktejl je určen pro nejodolnější šupinaté stavy vlasové pokožky, aby ji zklidnil a vyčistil. ILCAPIL zajišťuje seboregulační účinek pro omezení nadměrného množství kožního mazu, hlavního viníka trápení vlasové pokožky. 

Vyvinuli jsme komplex KERACYL, který obsahuje zklidňující a exfoliační účinné látky, jež jsou obohaceny o další dvě látky doporučované pro jejich antimikrobiální vlastnosti k řešení problémů s odolnými lupy. 

Tento víceúčelový šampon je zcela bez parfemace, zaručuje vysokou míru snášenlivosti a je vhodný pro děti od 3 let a těhotné ženy. 

JE TO PRO MĚ TO PRAVÉ?

Zarudnutí, neustálé svědění, lupy, šupiny a přebytečný maz… pokožka hlavy vám dává zabrat a možná vám dokonce sráží sebevědomí. Jak tomu říkají vědci? Seboroická dermatitida! 

Na rozdíl všeobecnému přesvědčení nejsou lupy způsobeny suchou pokožkou. Ve skutečnosti je důsledkem zvýšené sekrece kožního mazu vlasovou pokožkou hlavy. To je zcela běžné a neškodné, ale může být každodenní otrava. 

Řekněme tedy stop neustálému svědění a obnovte normální procesy vlasové pokožky, přičemž zachováte hebké a pružné vlasy. 

RADY DERMATOLOGA
  • Mezi jednotlivým česáním důkladně vyčistěte hřeben. 
  • Ideální je pravidelné používání 2 až 3krát týdně. 
  • Příčinou vzniku lupů mohou být i další faktory, jako je stres, příliš časté mytí, tvrdá voda nebo hormonální nerovnováha.