Isispharma

Historie společnosti ISISPHARMA je mnohem víc než jen příběh průmyslového úspěchu. Je to také historie lidí a rodiny.

Od svého založení v roce 1987 Christianem Diehlem, lékárníkem z Bourg-en-Bresse ve Francii, se laboratoře Isispharma zaměřují na výzkum přirozené rovnováhy – homeostázy – a nerovnováhy kůže, aby vyvinuli inovativní a účinná řešení, která pomohou každému pacientovi trpícímu kožními problémy získat zpět zdravou pokožku. 

Společnost Isispharma se stala průkopníkem v léčbě specifických kožních poruch, jako je hyperpigmentace, rosacea a vitiligo. Díky účinnosti svých řešení rychle stala známou mezi dermatology i pacienty.

Od roku 2002, kdy ji koupila skupina DEWAVRIN, rodinný podnik specializující se na zdravotnický a kosmetický průmysl, laboratoř urychlila svou mezinárodní expanzi a zároveň pokračuje ve vývoji inovativních a účinných řešení.

V současné době jsou výrobky Isispharma pro péči o pleť doporučovány více než 14 000 dermatology v 80 zemích.

1987

Založení laboratoře Isis Christianem Diehlem v Bourg en Bresse ve Francii. 

1987 – 2002

Vývoj přípravků Unitone, Ruboril a Vitiskin a jejich vývoz do různých zemí.

2002

Laboratoř je převzata skupinou DEWAVRIN, rodinným podnikem specializujícím se na zdravotnický a kosmetický průmysl. 

2002-2010

Zrychluje se rozvoj exportu.

2010

Vznik řady Neotone, nové generace péče o pleť s pigmentovými skvrnami.

2014

Společnost Isispharma se rozšiřuje a stěhuje se do nového sídla v centru francouzského Lyonu.

2015

Uvedení produktu Metroruboril AZ, prvního přípravku péče o pleť specializovaného na silné zarudnutí.

2016

Spolupráce s francouzským Národním centrem pro vědecký výzkum (CNRS) v Lyonu s cílem zlepšit znalosti o homeostáze kůže. 

2018

Vyvinutí přípravku Xerolan ve spreji pro těžkou a lokalizovanou xerózu.

2019

Publikace klinické studie Neotone vs 4% hydrochinon v JEADV (významný dermatologický časopis).

Společnost Isispharma je francouzská rodinná laboratoř, která se zavázala poskytovat služby pacientům. Již více než 30 let zkoumáme přirozené mechanismy a nerovnováhu kůže, aby byla zachována a obnovena její homeostáza díky účinným řešením, která respektují vaši pokožku.

Náš závazek: Zpřístupnit dermatologii, spolupracovat a být transparentní

Přístupná, protože věříme, že každý má právo na stejnou úroveň péče. Spolupracující, protože nasloucháme pacientům a zdravotníkům, abychom mohli vyvíjet dermatologická řešení, která přinášejí skutečné výsledky. Transparentní, protože v dnešní době je potřeba transparentnosti a důvěry mezi spotřebiteli a laboratořemi zásadní.

Řídíme se těmito třemi závazky, a proto poháníme pokrok v dermatologii a navrhujeme stále účinnější produkty péče o pleť, které zajišťují pohodu pacientů. Společně podnikáme kroky pro vaši pleť.

Grégoire Dewavrin

Generální ředitel

Sladění průmyslového know-how s vědeckým výzkumem, abychom společně mohli vyvinout ta nejefektivnější řešení.

Specializujeme se na homeostázu kůže

Vynakládáme veškeré úsilí na to, abychom lépe porozuměli Vaší pokožce, její fyziologické rovnováze, nerovnováze… Abychom mohli vykonávat naši práci, investujeme značné prostředky do výzkumu a vývoje a spolupracujeme s vědeckými odborníky a veřejnými výzkumnými institucemi.

Jsme uznávanými odborníky

Díky kvalitě a účinnosti našich výrobků při léčbě specifických stavů, jako jsou poruchy pigmentace a rosacea, jsme získali celosvětové uznání za naše odborné znalosti.

Máme vlastní laboratoře pro výzkum a vývoj
Výběrem a kombinací exkluzivních účinných látek, které byly klinicky testovány v naší výzkumné laboratoři, můžeme zaručit optimální účinnost našich výrobků a zároveň zajistit, aby naše receptury byly v souladu s přísným etickým kodexem. Zaručujeme sledovatelnost všech složek použitých v našich recepturách v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními předpisy.

Naše vize

Zpřístupnit dermatologii, spolupracovat a být transparentní 

Dostupnost 

Jsme přesvědčeni, že je nezbytné poskytovat inovativní a účinná řešení pro nejcitlivější typy pleti, a proto vytváříme produkty péče o pleť, které jsou z hlediska kvality a ceny dokonalé. Máte dotazy? Potřebujete poradit? Tým společnosti ISISPHARMA je vám k dispozici, aby vám co nejrychleji poskytl odpovědi. 

Spolupráce 

Řídíme se přáním nabízet relevantní a inovativní řešení, která splňují požadavky individuálních potřeb každého člověka, a proto je pro nás prioritou zapojení do spolupráce s výrobci, dermatology, lékárníky a pacienty. 

Transparentnost 

Výroba produktů, výběr složek, podmínky výroby, dodržování předpisů. Dermatologická laboratoř Isispharma nabízí pacientům od návrhu až po uvedení výrobků na trh.

Naše mise

Vyvíjet co nejbezpečnější a nejúčinnější řešení, která pomohou všem, kdo trpí kožním onemocněním. 

Studujeme mechanismy homeostázy kůže 

Na základě práce profesora Clauda Bernarda o homeostázi kůže vyvíjíme dermatologická řešení, která pomáhají vaší pokožce obnovit přirozenou rovnováhu. 

Vybíráme ty nejlepší účinné látky 

Naše dermatologické přípravky obsahují syntetické a přírodní výtažky, které byly klinicky testovány pro optimální zacílení. Omezujeme používání nadbytečných složek tím, že nabízíme malé produktové řady, které jsou cílené a cenově dostupné. 

Pomáháme pacientům získat zpět jejich sebevědomí 

Poskytujeme lidem řešení jejich kožních problémů díky bezkonkurenční účinnosti našich produktů. S pacienty vytváříme úzký vztah založený na důvěře, který vychází z jejich potřeb.