Isispharma

Citlivá pokožka se zarudnutím, kuperóza a rosacea  

Produkty řady RUBORIL byly pečlivě vyvinuty tak, aby poskytovaly řešení pro každý typ zarudnutí (generalizované nebo lokalizované) a každý stupeň závažnosti a zároveň zaručovaly optimální snášenlivost. 

Patentovaný komplex β-CALM®, vyvinutý ve spolupráci s dermatology, je skutečnou inovací, která obsahuje 4 účinné látky zaměřené na každou příčinu zarudnutí. Tyto složky byly testovány a pečlivě vybrány tak, aby posilovaly stěny kapilár, posilovaly kožní bariéru, hydratovaly a zklidňovaly pokožku. 

Nabízíme vám kompletní péči včetně čisticích a hydratačních přípravků a ochrany před slunečním zářením, která zmírní nepříjemné pocity vaší citlivé pleti se zarudnutím a obnoví přirozenou rovnováhu vaší pleti. 

JE TO PRO MĚ TO PRAVÉ?

Viditelné cévky, lokalizované nebo celkové zarudnutí… Zdá se, že vaše pokožka reaguje pocity horka! Zarudnutí způsobuje nepříjemné pocity, které mohou někdy velmi ztížit život jak po fyzické, tak po psychické stránce. 

Nyní však můžete nad svým zarudnutím převzít kontrolu, najít úlevu a zároveň navrátit zdraví oslabené pokožce. Ti z vás, kteří mají reaktivní pleť a zarudnutí, si mohou tím být jisti. Dokážeme zmírnit zánět, který vám způsobuje nepříjemné pocity. 

Znovu naleznete radost ze sjednoceného tónu pleti… nemluvě o úsměvu, který k tomu patří. 

RADY DERMATOLOGA
  • V případě citlivé pleti začíná péče odlíčením. 
  • Vyberte si jemný čisticí přípravek bez nutnosti oplachování. Vyhnete se tak pocitům pnutí způsobeným tvrdou vodou.
  • Sledujte, co jíte. Kořeněná jídla a alkohol mohou zarudnutí zhoršit.