Isispharma

Šupinatá kůže. Hyperkeratóza. 

Klíčovou složkou je urea neboli močovina! Močovina se přirozeně vyskytuje v kůži. Je jedinečná tím, že v závislosti na koncentraci dokáže hydratovat nebo exfoliovat, aby snížila tloušťku šupinek pokožky. 

Řada URELIA kombinuje komplex aminokyselin, který vytváří na povrchu pokožky ochranný film, který omezuje dehydrataci a chrání pokožku před vnějšími vlivy. 

Nabízí dva exfoliační hydratační krémy pro péči o pokožku s hyperkeratózou bez ohledu na stupeň její závažnosti, a také čisticí gel pro jemný peeling a čištění pokožky těla a hlavy.  

JE TO PRO MĚ TO PRAVÉ?

Za normálních okolností se kožní buňky obnovují každých 28 dní. 

U některých lidí se však může stát, že se jejich tělo „nechává unést“ a produkuje buňky příliš rychle. Tyto buňky se hromadí na povrchu kůže v podobě šupinek a vytvářejí zánět. Tento stav se označuje jako hyperkeratóza. 

Tento projev, jenž může mít výrazný dopad na kvalitu vašeho života, lze léčit na 3 různých úrovních: Šetrné odstranění šupinek, oprava kožní bariéry a dlouhodobá hydratace pokožky. 

RADY DERMATOLOGA

Máme 2 různé rutiny péče o pleť: 

– rutinní péče pro odstranění šupin při fázi vzplanutí 

– rutinní péče pro udržení komfortu vaší pokožky 

Věnujte zvýšenou pozornost oblastem, které jsou vystaveny tření, protože jsou to nejčastěji postižené oblasti: lokty, vnější strana předloktí, kolena, spodní část zad, pokožka hlavy a nehty.