Isispharma

logo_geneskin

Anti-ageing

Řada GENESKIN se vyznačuje především patentovaným komplexem DN-ACT: tento komplex má trojí účinek, který řeší stárnutí a zpomaluje účinky předčasného stárnutí pleti způsobené vnějším prostředím. 

Jeho optimální koncentrace pečlivě vybraných účinných látek působí zevnitř samotného středu kožních buněk a posiluje jejich přirozené obranné mechanismy. Vaše pleť je viditelně zdravější již za několik dní. 

Citlivost pleti nebereme na lehkou váhu. Zaručujeme vynikající snášenlivost pro všechny typy pleti. 

Zpevněte svou pleť, vyplňte vrásky, zmenšete tmavé skvrny s produkty, které byly speciálně vyvinuty tak, aby pomohly vaší pleti redukovat známky stárnutí. 

Seznamte se s řadou GENESKIN.

JE TO PRO MĚ TO PRAVÉ?

Stárnutí pleti lze z 80 % předcházet! 

Znečištění, UV záření, kouření a životní prostředí mohou mít značný vliv na metabolické procesy naší pleti. Ve skutečnosti pouze 20 % stárnutí pleti souvisí s biologickými a genetickými procesy. 

 

Každý člověk sleduje svůj vlastní proces stárnutí, který se liší v závislosti na jeho životním prostředí, zdravotním stavu, stravě, kvalitě spánku atd…. Nečekejte na mladší pleť ani o den déle a rozzařte svůj obličej novou energií.  

RADY DERMATOLOGA
  • Sérum zvyšuje účinky denních a nočních krémů díky svému složení s vysokou koncentrací účinných látek 
  • Dopřejte své pleti kompletní zkrášlující péči: sérum, denní a noční krém pro maximální účinky a váš životní styl se postará o zbytek 
  • Nadměrné kouření může zhoršit kvalitu vaší pleti